17 / 11 / 1401
Asia/Tehran 19:04

ممکن است شما تا به حال آهنگ بسیار زیبایی را شنیده باشید اما نام آن موسیقی یا نام خواننده آن را ندانید. ممکن است در یک جشن یا … موزیکی به هر زبانی پخش شود و شما از آن لذت ببرید و بخواهید برای خود داشته باشید. اما نام آن اهنگ را را نمیدانید ، ما با معرفی ربات Tadam Bot  این مشکل شمارا حل خواهیم کرد. شما میتوانید با فرستادن تکه ای از آهنگ به این ربات نام خواننده آن و نام آن آهنگ را بفهمید و به راحتی برای خود دانلود کنید.

 Tadam Bot

با ما همراه باشید تا نحوه فعال سازی و استفاده از این ربات تلگرام ( Tadam Bot ) را شرح دهیم.

ورود و فعالسازی ربات

راه اول: برای ورود به ربات تشخیص نام موزیک کافی است عبارت ” [email protected] ” برای یک نفر (گروه یا کانال یا…) ارسال کنید و روی آن کلیک کنید و وارد ربات شوید سپس دکمه startt یا پیام ” start/ ” را برای ربات ارسال کنید.

راه دوم: برای ورود به ربات Tadam Bot کافی است روی لینک زیر کلیک کنید وارد ربات شوید. سپس دکمه start یا پیام ” start/ ” را برای ربات ارسال کنید.

راه سوم: عبارت ”tadam_bot” را در تلگرام خود جستجو کنید و پس از یافتن ، آن را انتخاب و وارد آن شوید و سپس دکمه start یا پیام ” start/ ” را برای ربات ارسال کنید.

نحوه استفاده از ربات:

برای ربات تکه ای از آهنگ خود را به صورت ویس ضبط و ارسال کنید.(بهتر است 10 ثانیه کمتر نباشد).  سپس نام خواننده و نام آهنگ را مشاهده می‌کنید.

اگر خواننده کلیپی برای آهنگ در YouTub ارائه داده باشد ربات آن را نمایش خواهد داد.

تقریباً تمامی موزیک‌های خارجی و تمامی موزیک‌های ایرانی ثبت‌شده در مارکت‌های بین‌المللی نظیر اپ استور اپل در پایگاه داده‌ی این ربات وجود دارند و قابل تشخیص هستند.

جی اس ام دولوپرز


56 نوشته
Ali
علاقه مند به دنیای صفر و یک.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند