آموزش های (android application package (apk سیستمی و غیر سیستمیمقاله مرتبط با موبایل

بازیابی تصاویر بعد از فراموشی رمز یا حذف گالری ویژه (گالری مخفی)

با جی اس ام دولوپرز همراه باشید تا ترفندی را به شما آموزش دهیم که می توانید در اکثر مواقع بعد از فراموشی رمز عبور و یا حتی حذف کردن این نرم افزارها بتوانیم تصاویر خود را بازیابی کنیم.

همه ما حداقل یک بار از برنامه های شخص ثالث برای امنیت تصاویر داخلی گوشی خود استفاده کرده ایم. این برنامه ها را اکثرا با نام های گالری ویژه، گالری مخفی، یا گالری پلاس می شناسیم. در این نرم افزارها بعد از انتخاب رمز تصاویر یا ویدیوهای خود را به آنها اضافه می کنیم تا هیچ کس بدون اجازه نتواند به تصاویر و ویدیوهای شخصی مان دسترسی داشته باشد.

اکثر این نرم افزارها امنیت بالایی ندارند و با یه ترفند ساده می توان به محتواهای مخفی شده آن ها دسترسی پیدا کرد.

برای این کار ابتدا وارد نرم افزار مدیریت فایل گوشی خود شوید. به تنظیمات نرم افزار مدیریت فایل رفته و تیک گزینه نمایش فایل های مخفی را فعال کنید.

galleryplus

اکنون باید به دنبال فولدری پنهان بگردید که نرم افزار مخفی ساز در گوشی شما ساخته و تصاویر و ویدیوهای شما را با تغییر فرمت به آنجا انتقال داده است. نرم افزاری که من روی گوشی خود نصب کرده ام این فولدر مخفی را در روت حافظه داخلی ساخته.

galleryplus2

فولدر را باز کرده. همانطور که می بینید برای هر تصویر یک فایل با حجم بزرگ تر و یک فایل با حجم کوچک تر ساخته شده. فایل با حجم بزرگتر همان فایل اصلی تصویر یا ویدیوست و فایل با حجم کوچکتر همان تصویر کوچکی است که قبل از اینکه تصویر را بزرگ کنید مشاهده می کنید.

galleryplus3

کافیست فایل با حجم بزرگتر را انتخاب کرده و فرمت آن را به jpg تغییر دهید. برای ویدیوها به mp4 یا mkv تغییر دهید.

galleryplus4 دقت کنید اگر نرم افزار مدیریت فایل های شخصی شما قابلیت نمایش محتوای مخفی شده و تغییر فرمت فایل ها را ندارد از یک نرم افزار شخص ثالث قدرتمند استفاده کنید.

بعضی از نرم افزار ها امنیت بالاتری دارند و صرف اینکه شما فولدر مخفی شده را پیدا کردید  دلیل بر دسترسی به تصاویر و ویدیوها نیست. برخی نرم افزارها بعد از انتقال فایل های شما به پوشه هدف خود این فایل ها را رمزنگاری کرده و تغییر فرمت نمی تواند به شما در دسترسی به تصاویر کمک کند و باید فایل ها را از حالت رمزنگاری شده خارج کنید. در این مورد احتمالا شما با دسترسی به کلیدی که نرم افزار از ان استفاده کرده و فایل ها را رمزنگاری کرده می توانید فایل های خود را باز کنید و از محتوای آن استفاده کنید.

دانلود گالری ویژه از بازار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا