جدیدترین اخبارهای دنیای gsm

مقایسه سرعت Touch ID و Face ID آیفون

از زمانی که آیفون 10 روانه بازار شد، تلاش های بسیاری صورت گرفت که فناوری تشخیص چهره آن را به چالش بکشد. ولی فارغ از شکست هایی که Face ID در طول هفته های گذشته خورده، حالا مقایسه ای انجام شده که سرعت عملکرد Face ID را با Touch ID می سنجد.

مقایسه سرعت Touch ID و Face ID آیفون
مقایسه سرعت Touch ID و Face ID آیفون

این مقایسه که بین حسگر اثر انگشت انگشت آیفون 8 پلاس و سیستم تشخیص چهره آیفون 10 انجام شده، نتایج درج شده در جدول بخش تصاویر را در پی داشته است.

همان طور که در نتایج بررسی مشخص است حسگر اثر انگشت سریعتر از سیستم تشخیص چهره قفل صفحه آیفون را باز می کند.

آیفون های 8 و 8 پلاس جدیدترین موبایل های اپل هستند که همچنان از حسگر اثر انگشت بهره می برند.

در قفل گشایی حین دوچرخه سواری علاوه بر سرعت بالاتر Touch ID مسئله دیگری که برتری حسگر اثر انگشت را ثابت می کند، ایمنی حاصل از کار با آن است؛ از آنجایی که قفل گشایی توسط Face ID نیاز به نگاه کردن به موبایل دارد، ممکن است دوچرخه سوار برای مدت کوتاهی از توجه به محیط اطراف غافل شود. در حالی که Touch ID در هر شرایطی قابل استفاده است و نیازی به نگاه کردن به تلفن هوشمند ندارد.

مقایسه سرعت Touch ID و Face ID آیفون

اگر قفل گشایی توسط سیستم تشخیص چهره آیفون 10 از اولویت های شما برای خرید این موبایل است، شاید حالا باید در تصمیمات خود تجدید نظر کنید و خرید آیفون های 8، 8 پلاس یا مدل های قدیمی تر 7 یا 7 پلاس انتخاب منطقی تری برایتان باشد.

reza.seven

سلام ، رضا کلانی هستم اهل پایتخت مقاومت ایران ،شهر دزفول با مدرک مهندسی مکانیک : علاقه مند به دنیای خودروها ،عکاسی،فناوری و نرم افزار در خدمت شما هستم :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا