جدیدترین اخبارهای دنیای gsm

سریعتر شدن گوشی های آیفون با iOS 10.3

 

اپل دیروز نسخه جدید سیستم عامل، iOS 10.3 را با یک فایل سیستم مدرن منتشر کرد، اما مانند هر برورزرسانی نرم افزاری، تغییرات بدون سند و مدرکی در این آپدیت وجود دارد. یک تغییر خاص در این آپدیت که ریناود لاینهارت، مهندس شرکت اپل که به طور مستقیم بر روی سیستم عامل های iOS کار میکند به آن اشاره کرده است، اینست که:

آیفون با iOS 10.33 سرزنده تر و سریعتر است، چرا که بسیاری از انیمیشن ها بهینه تر شده اند.” بسیاری از انیمیشن های که اپل در iOSS بکار میبرد را زمانی می توانید ببینید که برنامه ای را باز میکنید، میبندید و یا از برنامه ای به برنامه دیگر سوئیچ میکنید. اما بطور قطع در هنگام مقایسه، اختلاف معناداری بین نسخه 10.2.1 و 10.3 iOS پیدا نخواهید کرد.

سریعتر شدن گوشی های آیفون با iOS 10.3
سریعتر شدن گوشی های آیفون با iOS 10.3

اصلی ترین تغییر در iOS 10.3 پشتیبانی از APFS  (فایل سیستم اپل) و کنار گذاشتن سیستم قدیمی تر (HFS) است. فایل سیستم جدید اپل که بر روی میلیون ها آیفون و آیپد در دسترس خواهد بود به سیستم کمی سرعت بیشتری خواهد داد.  APFS   طوری طراحی شده است که تأخیر کمی داشته باشد و سرعت خواندن و نوشتن را بر روی دستگاه های iOS بهبود بخشد. البته ممکن است که بلافاصله متوجه این تغییرات نباشید، اما در برنامه مانند پردازش ویدئو عملیات سریعتر به نظر میرسند. همچنین این فایل سیستم با امنیت بالا، امکان استفاده از کارت های حافظه و فلش ها فراهم کرده است.

در iOS 10.3 بسیاری از افت فریم ها، پرش ها و اشکالات رابط کاربری اصلاح شده است. اگر از ایرپاد استفاده کنید می توانید با سیستم “Find My AirPods” در صورت گم شدن ایرپادها، با پخش صدا بر روی آنها، ایرپادها را پیدا کنید. دستیار صوتی سیری نیز هوشمند تر شده است و با پیشرفت SiriKit قادر است با فرمان های صوتی، عملیات هایی مانند پرداخت را انجام دهد.

reza.seven

سلام ، رضا کلانی هستم اهل پایتخت مقاومت ایران ،شهر دزفول با مدرک مهندسی مکانیک : علاقه مند به دنیای خودروها ،عکاسی،فناوری و نرم افزار در خدمت شما هستم :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا