جدیدترین اخبارهای دنیای gsm

ویژگی های جدیدی اعلام شده در Skype توسط مایکروسافت برای IOS و اندروید

در خبرهای گذشته که در سایت GSM-Developers منتشر شده بود به این موضوع اشاره شد که مایکروسافت قرار است تغییراتی را در برنامه Skype این شرکت طی چند روز آینده معرفی کند. (محتوای خبر)

حال به تازگی مایکروسافت این تغییرات را معرفی کرده است که در این مقاله به آن ها اشاره می کنیم.

مایکروسافت به تازگی اعلام کرده است که یک Skype جدید برای تجارت در سیستم عامل مک، با یک سری ویژگی های خاص توسعه داده است که به هدف کسانی که از این برنامه در IOS و یا اندروید استفاده می کنند، توسعه داده شده است.

همچنین Skype For Business به کاربران اندروید و IOS اجازه ی ارائه ی محتوا به صورت مستقیم از گوشی های موبایلشان رو می دهد.

مهمترین ویژگی اضافه شده در IOS و اندروید، قابلیت ارائه ی پاورپوینت در Skype است

مایکروسافت اعلام کرد که کاربران اندروید می توانند فایلی را که در دستگاههای اندرویدیشان ذخیره شده است را در Skype به اشتراک بگذارند.

از زمانی که فایل Powerpoint به اشتراک گذاشته شود، در جلسات گروهی قابل دانلود برای تمام اعضای آن خواهد تا بتوانند از آن استفاده کنند.

قابلیت دوم بزرگ ارائه شده در Skype، امکان اشتراک ویدیو کنفرانسی بهینه تر است. بنا به نظر مایکروسافت این ویژگی الان سریع تر شده و با استفاده از تجاربی که تا به حال کسب شده است پایدار تر از گذشته خواهد بود همچنین از پهنای باند اینترنت به صورت بهینه تری استفاده می شود.

بهینه تر شدن به اشتراک گذاشتن صفحه نمایش در دستگاههای موبایل برای کسانی که محتویاتی مثل انیمیشین را به اشتراک میگذارند، مثلا مدل های CAD، نیز بسیار مفید خواهد بود.

همچنین قابلیت تماس تصویری در IOS همراه با خیلی از امکانات دیگر، اضافه خواهد شد.

اگر تا به حال از Skype For Business استفاده نکرده اید، پیشنهاد میکنیم که طی چند روز آینده از Google یا App Store آن را به صورت رایگان دانلود کنید.

Arash

طراح سایت و برنامه نویس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا