جدیدترین اخبارهای دنیای gsm

دو ویژگی تغییر شماره و Live Location به زودی به واتساپ اضافه خواهند شد

واتساپ به عنوان یکی از محبوب ترین پیام رسان های موبایل که کاربران پر شماری دارد، به خوبی در حال توسعه است و با بروزرسانی های متعدد، این اپلیکیشن هر بار ویژگی های جدیدی را دریافت میکند. واتساپ در جدیدترین نسخه ی آزمایشی خود با شماره ی 2.17.130  برای دو سیستم عامل ویندوزفون و ویندوز 10 موبایل قابلیت تغییر شماره (Change Number) را دریافت کرده است و پیش بینی میشود این قابلیت به زودی به نسخه ی اندروید واتساپ نیز راه پیدا کند.

دو ویژگی تغییر شماره و Live Location به زودی به واتساپ اضافه خواهند شد
دو ویژگی تغییر شماره و Live Location به زودی به واتساپ اضافه خواهند شد

از طریق این ویژگی کاربر میتواند شماره ی خود را بدون اینکه هیچ یک از گفت و گو ها و گروه های خود را از دست دهد، تغییر دهد. این گزارش که تائید نشده اما قابل استناد است حاکی از این دارد که این ویژگی به طور پیشفرض غیر فعال خواهد بود و کاربر میبایست این گزینه را از داخل تنظیمات فعال کند.

همین گزارش به ویژگی جدید دیگر واتساپ به نام Live Location اشاره کرده است که در حال حاضر در نسخه ی آزمایشی 2.17.150 واتس اپ برای اندروید قابل دسترس است که البته این ویژگی نیز به طور پیشفرض غیر فعال است. اطلاعات زیادی در مورد کاربرد این گزینه منتشر نشده است اما احتمالا این ویژگی برای اشتراک گذاری موقعیت فعلی کاربر کاربرد خواهد داشت.

گوگل نیز به تازگی قابلیت مشابهی را به گوگل مپس اضافه کرده است. در مورد زمان عرضه ی عمومی این قابلیت ها هنوز صحبتی عنوان نشده اما میتوان گفت که در آینده ی نزدیک، با انتشار یک بروزرسانی عمومی این قابلیت ها در دسترس تمامی کاربران قرار خواهند گرفت.

reza.seven

سلام ، رضا کلانی هستم اهل پایتخت مقاومت ایران ،شهر دزفول با مدرک مهندسی مکانیک : علاقه مند به دنیای خودروها ،عکاسی،فناوری و نرم افزار در خدمت شما هستم :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا