بررسی کیفیت ، قیمت و دیگر مباحث مربوط به گوشی های تلفن همراه به صورت تخصصیجدیدترین اخبارهای دنیای gsm

اپلیکیشن Secure Folder سامسونگ در گوگل پلی قرار گرفت

اوایل همین ماه بود که سامسونگ اعلام کرد قصد دارد اپلیکیشن امنیتی Knox را از سری گلکسی حذف کند و دیگر این اپلیکیشن به طور پیشفرض بر روی گوشی های سامسونگ وجود نخواهد داشت. کاربرانی که از گلکسی های سامسونگ برخوردار بودند احتمالا میدانند که این اپلیکیشن به منظور استفاده ی امن از اپلیکیشن ها طراحی شده بود تا از این طریق کاربران بتوانند اپلیکیشن های خود را دور از دسترس کودکان یا دیگر افراد نگه داری کنند. در حالی که Knox بر روی گوشی های جدید سامسونگ حضور نخواهد داشت، این اپلیکیشن به فعالیت خود در گلکسی های فعلی تا تاریخی نامشخص ادامه خواهد داد.

سامسونگ به جای Knox اکنون استفاده از اپلیکیشن جدید Secure Folder را به کاربران پیشنهاد میکند. به طور کلی عملکرد هر دو اپلیکیشن شبیه به یکدیگر است. Secure Folder نیز فضایی امن را در دستگاه شما ایجاد میکند و بخشی مجزا ساخته میشود و اپلیکیشن های شما درون آن قرار میگیرد.

ورود به این فضا نیاز به گذر از مراحل امنیتی است و این اپلیکیشن میتواند از طریق سنسور های بایومتریک ( اثر انگشت یا عنبیه چشم ) پسورد، پین کد یا الگو محافظت شود.  سامسونگ اولین بار Secure Folder را همراه با گلسی نوت 7 معرفی کرد که در آن زمان Secure Folder فقط در گلکسی اپ استور قابل دسترس بود.

اکنون این اپلیکیشن در گوگل پلی قرار گرفته است و بروزرسانی، پیدا کردن و نصب Secure Folder ساده تر از قبل شده است. البته لازم به ذکر است در دسترس قرار گرفتن Secure Folder به معنی سازگاری با همه ی گوشی های اندرویدی نیست بلکه در حال حاضر این اپلیکیشن فقط با گلکسی های سامسونگ سازگاری دارد. برای دریافت Secure Folder از گوگل پلی میتوانید به این لینک مراجعه کنید.

reza.seven

سلام ، رضا کلانی هستم اهل پایتخت مقاومت ایران ،شهر دزفول با مدرک مهندسی مکانیک : علاقه مند به دنیای خودروها ،عکاسی،فناوری و نرم افزار در خدمت شما هستم :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا