جدیدترین اخبارهای دنیای gsm

بازی Super Mario Run ثابت کرد که محبوبتر از Pokemon Go است

در اولین روز عرضه بازی Super Mario Run توانست 5 میلیون دلار معادل 5 میلیون دانلود داشته باشد این بازی که بر اساس گزارش آماری وب سایت Sensor Tower توانسته رکورد روز اول بازی Pokemon Go را بشکند.

این در حالی است که این بازی فقط برای IOS تا این لحظه عرضه شده و بازی Pokemon Go بر اساس مناطق در کشورهای مختلف در بازه زمانی متفاوتی منتشر شده است.

در هر حال با عرضه بازی Super Mario Run در سال 2017 این بازی شانس این را دارد که رکورد بازی Pokemon Go که بیشترین بازی دانلود شده در کل تاریخ می باشد را بشکند.

اولین بازی واقعی نینتندو بطور حتم می تواند رکوردی برای خود بجا بگذارد،همان طور که بازی Pokemon Go توانست رکوردهای زیادی برای خود ثبت کند.

طبق اظهار نظر آنالیزرها این بازی می تواند در ماه اول عرضه خود که فقط بر روی IOS طبق قراراد شرکت نینتندو با اپل می باشد میتواند تا 50 میلیون بار نصب را تجربه کند،پس هنگامی که برای اندروید عرضه می شود این رقم تا حد انفجار پیش می رود.

این بازی برای دانلود بصورت مجانی می باشد ولی فقط سه مرحله اول بازی را می شود بازی کرد و برای ادامه بازی باید مبلغ $9.99 را پرداخت کرد.برای طرفداران بازی پرداخت این مبلغ اصلا جایی سوالی ندارد.

بازی برای اجرا نیاز به وصل بودن دائمی اینترنت دارد و برای کسانی که دسترسی دائمی به اینترنت دارند تفاوتی ندارد و بعضی جاها افراد به اینترنت دسترسی ندارند و این خود یک مشکلی است که بازیکنها به آن اعتراض کرده اند.

همچنین بازی از یک مکانیزم ساده دویدن و برش بر روی تعدادی دشمن کوچک تشکیل شده که بعضی از بازیکنها که توقع بازی پیچیده تری داشتند را ناامید کرده است. ولی قبلا هم دیده شده که یک بازی ساده می تواند محبوبتر از یک بازی پیچیده باشد.

اکنون بازی Super Mario Run بیشترین تعداد دانلود در 80 کشور را دارد،بر اساس اطلاعات سایت Sensor Tower بیش از 30 میلیون کاربر IOS حاضر شده اند که اعلان عرضه بازی را در گوشی خود دریافت کنند.

باید ببینیم بعد از عرضه بازی بر روی اندروید واکنش کاربران به بازی و نیاز دائمی آن به اینترنت چگونه است و آیا بازی را به زودی بر روی اندروید می بینیم و کابران حاضرند $9.99 برای بازی پرداخت کنند؟

نظر خود را با ما در میان بگذارید.

mohsen

محسن هستم 30 ساله طرفدار دنیایی متنوع اندروید و کاستوم رامها در Gsm-Developers

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا