بهترین اپلیکیشن های اندروید

سرانجام اپلیکیشن Photoshop Fix برای پلتفرم اندروید منتشر شد

این برنامه بیشتر از یک سال پیش برای پلتفرم IOS منتشر شده بود

شرکت ادوب هیچ وقت در انتشار برنامه هایش برای سیستم عامل اندروید عجله ای نداشته است. این شرکت حتی برای آپدیت های این اپلیکیشن ها با تاخیر عمل می کند.

حدود یک سال از زمانی که این شرکت اپلیکیشن Photoshop Fix را برای سیستم عامل IOS منتشر کرد، می گذرد.

حال این شرکت که نسخه ی IOS از برنامه Photoshop Fix را در اکتبر سال گذشته (مهر)، منتشر کرد بالاخره اقدام به انتشار نسخه اندروید این اپلیکیشن کرده است

اپلیکیشن Photoshop Fix برخی از امکانات قدرتمند ویراش عکس نسخه Desktop فتوشاپ را برای کاربران سیستم عامل گوگل تقدیم کرده است؛ همچنین این برنامه به ابزارهایی مانند تنظیم کنتراست، غلظت رنگ و در بیشتر موارد افکت های تصویری مجهز است.

همچنین وقتی به نسخه دسکتاپ این اپلیکیشن بر میگردید، این برنامه درست در نقطه ای که آن را در سیستم عامل موبایلی خود رها کرده بودید، همگام سازی می شود و می توانید ادامه ی کار را از طریق دسکتاپ خود انجام دهید.

البته باید در نظر داشته باشید که برای این محقق سازی این امر، این اپلیکیشن به این مورد احتیاج دارد که داده هایی را در سیستم رایانش ابری خود ذخیره کند. این سیستم برای شرکت ادوب که CreativeSync نام دارد، با عضویت به صورت پرداخت مقداری پول انجام می پذیرد.

البته اگر نمی توانید این پول را پرداخت کنید اشکالی ندارد، می توانید کار خود را در سیستم عامل اندروید انجام دهید ولی به سیستم رایانش ابری و در نتیجه همگام سازی آن با برنامه ی دسکتاپی دسترسی نخواهید داشت.

شما می توانید این اپلیکیشن را با حجم 23مگابایت به صورت رایگان با کلیک بر روی لینک زیر از گوگل پلی دانلود کنید.
دانلود از گوگل پلی

Arash

طراح سایت و برنامه نویس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا