بهترین بازی های اندروید

دانلود بازی قاتل خبره Elite Killer اندروید – نسخه مود

 

  دانلود بازی قاتل خبره Elite Killer اندروید – نسخه مود

 

یکی از بازی های رده اول اکشن و شوتر اول شخص در گوگل پلی می باشد که از گرافیک طبیعی و پر جزئیاتی برخوردار بوده و شما باید به عنوان یک نیروی ویژه ی حرفه ای سعی در براندازی گروه های خرابکار داشته باشید.

Elite Killer: SWAT در این بازی شوتر اول شخص و مهیج فقط باید هدف گیری کنید و شلیک های قاطعانه و دقیق انجام دهید.

یکی از بازی های رده اول پلی استور را هم اکنون برای دانلود در اختیار شما قرار داده ایم. شما به عنوان یکی از اعضای تیم تاکتیکی و حرفه ای اسنایپر و نیرو های ویژه هستید و باید مهارت خود را در انجام شلیک های نفسگیر و بی نقص، به نمایش گذارید.

انواع سلاح ها از جمله مسلسل ها، قناسه ها و نارنجک انداز ها در بازی تدارک دیده شده اند تا بتوانید در قالب مراحل عادی و مراحل فوق سری، به زمینگیر کردن گروه های تروریستی و خرابکار مشغول شوید.

جرم و جنایت را با مهارت و دقت خود ریشه کن کنید و جهانی صلح آمیز و عاری از جنگ را به ارمغان آورید.

Elite Killer

بازی “قاتل خبره” یک بازی جذاب، مهیج و سرگرم کننده برای سیستم عامل اندروید است که در سبک بازی های اکشن بوده و توسط استودیو بازی سازی CanadaDroid ساخته و پرداخته شده است.

این عنوان از بازی های اندروید به سبب برخورداری از گرافیک سه بعدی جذاب و پر جزئیات، گیم پلی شوتر اول شخص مهیج و سبک موضوعی عامه پسند می تواند گزینه خوبی برای دوست داران بازی های اکشن و شوتر اول شخص باشد.

شایان ذکر است که این بازی تا به این لحظه موفق به کسب نمره خوب 4.3 از سوی کاربران اندروید سراسر کره خاکی در پلی استور شده است.

– گرافیک زیبا و پر جزئیات سه بعدی با صحنه های اکشن مهیج و شایسته تقدیر

– شامل بیش از 30 اسلحه حقیقی و جهانی در قالب بیش از 100 مرحله چالشی در نقاط مختلف جهان

– شامل مراحل انفرادی و چند نفره

Ali

علاقه مند به دنیای صفر و یک.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا