جدیدترین اخبارهای دنیای gsm

دوربین سلفی یا عقب: کدام دوربین برای شما مهم تر است؟

پس از سال ها تلاش برای توسعه دوربین سلفی و  عقب گوشی های هوشمند، تولیدکنندگان در نهایت به اهمیت دوربین جلوی گوشی نیز پی بردند و در جهت بهبود آنها نیز اقداماتی انجام دادند. در حالیکه امکانات بسیار جالبی مانند سنسورهای با رزولوشن بالا، ماژول فلش و ثبیت کننده تصویر نوری را برای دوربین های جلو فراهم آوردند.

دوربین سلفی یا عقب: کدام دوربین برای شما مهم تر است؟
دوربین سلفی یا عقب: کدام دوربین برای شما مهم تر است؟

از طرف دیگر وجود برنامه های سرگرم کننده ای که تعداد آنها روز به روز در حال افزایش است مانند FaceApp، پریسما، MSQRD و شبکه های اجتماعی مانند اسنپ چت و اینستاگرام استفاده از دوربین های سلفی بیشتر از قبل شده است.

نکته دیگر این است که به عنوان نمونه در سفرهای جاده ای به جای آنکه دوربین یا موبایل را به دست شخص دیگری دهیم تا از ما یک عکس مناسب بگیرد، ترجیح میدهد سلفی های نصفه و نیمه‌ی بی شماری از خودمان بگیریم که در نهایت همیشه در بهترین حالت زمانی، یک نفر از آن ناراضیست. 

دوست داریم عکس خوبی از خودمان در شبکه های اجتماعی ثبت کنیم، در حالیکه آنقدر اجتماعی نیستیم که از کسی درخواست کنیم از ما عکس مناسبی بگیرد و دوربین سلفی موبایل ها که از ما انسان های ضداجتماعی ساخته است، مانند یک نجات دهنده در این شرایط به کمک ما آمده است.

برای شما کدام دوربین موبایل اهمیت بیشتری دارد؟ دوربین عقب:

دوربین اصلی برای شما مهم تر است یا ترجیح میدهید دوربین سلفی شما در حد امکان بهترین دوربین باشد؟ و یا هر دو دوربین از اهمیت یکسانی برخوردارند؟ انتخاب خودتان و دلیل این انتخاب را با ما به اشتراک بگذارید.

reza.seven

سلام ، رضا کلانی هستم اهل پایتخت مقاومت ایران ،شهر دزفول با مدرک مهندسی مکانیک : علاقه مند به دنیای خودروها ،عکاسی،فناوری و نرم افزار در خدمت شما هستم :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا