جدیدترین اخبارهای دنیای gsm

ماه آینده منتظر عرضه ی گوشی های نوکیا اندرویدی به بازار باشید

چند هفته ی پیش طی خبری به اطلاع شما رساندیم که کمپانی HMD Global چهار گوشی جدید شرکت نوکیا که شامل نوکیا 3، 5، 6 و نوکیا 3310 میشود را تابستان امسال به طور همزمان در 120 کشور جهان عرضه خواهد کرد. در صورتی که آن گزارش دقیق بوده باشد، به زودی شاهد عرضه ی گوشی های جدید نوکیا اندرویدی در سرتاسر دنیا خواهیم بود. اکنون گزارش دیگری از چین منتشر شده است که تاریخ دقیق تر عرضه ی این دستگاه ها را به اطلاع ما میرساند.

ماه آینده منتظر عرضه ی گوشی های نوکیا اندرویدی به بازار باشید
ماه آینده منتظر عرضه ی گوشی های نوکیا اندرویدی به بازار باشید

اولین گوشی جدید نوکیا که وارد بازار جهانی خواهد شد، نسخه ی بروز شده ی گوشی ساده ی نوکیا 3310 است که در جریان کنگره ی جهانی موبایل 2017 در بارسلونا معرفی شد و این گوشی در اواخر ماه آوریل ( اواسط اردیبهشت ) وارد بازار جهانی خواهد شد. در طرف دیگر یه گوشی نوکیا اندرویدی هوشمند کمی دیرتر و در ماه می ( اواسط خرداد ) به فروش خواهند رسید. نوکیا 3 اوایل ماه می ، نوکیا 5 اواسط همان ماه و در نهایت نوکیا 6 در اواخر ماه می به بازار عرضه خواهند شد.

نوکیا پس از اینکه توسط HMD خریده شد اکنون پتانسیل بیشتری را برای ورود جدی به بازار در خود میبیند. با وجود اینکه مدت زمان زیادی غول فنلاندی از بازار گوشی های هوشمند به دور بوده است، این برند در این زمینه آنقدر اعتماد دارد که اکنون کاربران زیادی در سراسر دنیا در انتظار عرضه ی گوشی های جدید نوکیا نشسته اند و پیش بینی میشود نوکیا بازگشت قهرمانانه ای را به دنیای موبایل خواهد داشت.

reza.seven

سلام ، رضا کلانی هستم اهل پایتخت مقاومت ایران ،شهر دزفول با مدرک مهندسی مکانیک : علاقه مند به دنیای خودروها ،عکاسی،فناوری و نرم افزار در خدمت شما هستم :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا