06 / 07 / 1401
Asia/Tehran 05:55

تیم توسعه دهنده ریکاوری حرفه ای TWRP بلاخره اپلیکیشن رسمی خود را در گوگل پلی منتشر کرد.

در سایت ما راههای ساخت و پورت این ریکاوری را آموزش دادیم اما برای کسانی که آشنایی چندانی با این ریکاوری ندارن از قابلیتهای این ریکاوری می توان فلش کردن انواع رام و فایلهای زیپ،مدیریت فایل در ریکاوری،حالت mtp در ریکاوری و همچنین گرفتن پشتیبان از تمام قسمتهای گوشی اشاره کرد.

در اپلیکیشن موجود می توان به راحتی تمام مشاهده کرد که آیا نسخه جدیدی از ریکاوری برای گوشی شما موجود شده است یا نه و آن را درون گوشی خود دانلود کتید که البته شما را مستقیم به سایت تیم توسعه دهنده این ریکاوری برای دانلود منتقل می کند. که بعد از دانلود مدیریت فایل تعبیه شده در اپلیکیشن می تواند فایل ریکاوری را شناسایی و اگر گوشی  شما روت شده باشد نیز میتواید فایل ایمیج دانلود شده را در پارتیشن بوت و ریکاوری فلش کنید.

توسعه دهنده اکنون برچسب “open beta” بر روی اپلیکیشن زده پس ممکن است هنوز دارایی اشکالاتی باشد ولی در آپدیتهای آینده حتما اشکلات برطرف خواهند شد.همین که به درخواست خیلی از کاربران گوش داده تیم توسعه دهنده جایی بسی خوشحالی است برای دانلود این برنامه از لینک زیر از گوگل پلی می توانید استفاده کنید.

[symple_button url=”https://play.google.com/store/apps/details?id=me.twrp.twrpapp” color=”green” button_target=”_self” btnrel=”nofollow”]لینک گوگل پلی اپلیکیشن[/symple_button]


439 نوشته
محسن هستم 30 ساله طرفدار دنیایی متنوع اندروید و کاستوم رامها در Gsm-Developers

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند

*

code