جدیدترین اخبارهای دنیای gsm

گوشی گلکسی S8 سامسونگ، به حسگر اثر انگشت نوری مجهز خواهد شد

پیش از این، خبرهایی در مورد گلکسی S8 ساسونگ شنیده بودیم.

یکی از این شایعات بر طبق Weibo، اینست که این گوشی مجهز به حسگر اثر انگشت نوری خواهد بود که در واقع اولین گوشی خواهد بود که دارای این فناوری است.

سامسونگ هنوز متوجه نشده که چه چیزی دقیقا باعث شده که گوشی note 7 منفجر شود؛ پس تا زمانی که شرکت و مهندسینش راه حلی برای این مسئله کشف نکنند معرفی گوشی بعدی این شرکت کمی درست نخواهد بود و صورت خوبی نخواهد داشت.

چند روز پیش هم خبری شنیده بودیم که گوشی note 7 دلیل اصلی تاخیر برای معرفی گوشی گلکسی S8 بوده است.

پیش از این، طبق شایعاتی شنیده بودیم که این گوشی دارای نمایشگر تمام صفحه در پنل جلویی می باشد که تمامی لبه های آن به صورت منحنی درآمده اند؛ که چیزی شبیه گوشی Xiaomi Mi Mix است.

حال شایعات دیگری  شنیده شده است که به استفاده از فناوری نوری تشخیص اثر انگشت در این اسمارت فون اشاره دارند. با این کار، دیگر نیازی به قرارگیری حسگر فوق در قالب دکمه Home یا پشت دستگاه نخواهد بود

عملکرد حسگر اثر انگشت نوری، سریع تر و دقیق تر از سیستم تشخیص فراصوت است

سامسونگ به راحتی می تواند این حسگر اثر انگشت را در پشت دستگاه جای دهد؛ این کار را اکثر شرکت های تولید کننده ی تلفن همراه انجام می دهند ولی اکثر مشتریان سامسونگ علاقه مند هستند که این عمل در جلوی تلفن همراه قرار بگیرد. پس کمپانی باید به فکر راه حلی برای این موضوع باشد.

حسگر اثر انگشت این گوشی هنوز عملکرد مناسبی ندارد و در مراحل آزمایش به سر می برد تا بتواند با موفقیت بر روی این گوشی نصب شود.

Arash

طراح سایت و برنامه نویس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا