19 / 11 / 1401
Asia/Tehran 22:49

Sony Xperia XZ Premium برنده بهترین گوشی جدید

شاید کمی غیر منتظره به نظر برسد، اما کمپانی سونی توانست ارزشمندترین جایزه کنگره جهانی موبایل در سال ۲۰۱۷ را از آن خود کند. انجمن بین المللی اپراتورهای موبایل (GSMA) جایزه امسال بهترین تلفن هوشمند تازه معرفی شده در کنگره جهانی موبایل را به اکسپریا XZ پریمیوم داد.

 

با آن که این محصول کمپانی ژاپنی از  لحاظ طراحی تفاوت چندان با نسل قبل خود ندارد و حتی برخی قابلیت های آن در نقاطی از دنیا غیرفعال خواهد بود، اکسپریا XZ پریمیوم تنها موبایل پرچمدار در MWC 2017 بود از چیپست جدیداسنپدراگون بهره می برد.

البته این مسئله محدودیت هایی را نیز برای پرچمدار قدرتمند سونی به دنبال خواهد داشت. مثل این که برای عرضه جهانی این موبایل هوشمند می بایست تا اواخر بهار به انتظار نشست، چرا که سامسونگ تا ماه آوریل انحصار بهره گیری از جدیدترین چیپست تولیدی کوالکام  یعنی اسنپدراگون ۸۳۵  را در اختیار خواهد داشت.

نکته قابل توجه این است  که انجمن GSMA علاوه بر جایزه بهترین موبایل جدید، جایزه بهترین موبایل سال ۲۰۱۶ خود را به گلکسی اس 7 اج سامسونگ اعطا کرد. این انجمن سال گذشته نیز موبایل گلکسی اس 6 اج را شایسته دریافت این جایزه دانسته بود. آیا در MWC 2018 شاهد انتخاب گلکسی اس 8 به عنوان بهترین موبایل ۲۰۱۷ خواهیم بود؟

منبع:Phonearena

56 نوشته
Ali
علاقه مند به دنیای صفر و یک.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند