10 / 07 / 1401
Asia/Tehran 07:04
 کمپانی سگا اعلام کرده از امروز برخی بازی های کلاسیک خود را به رایگان به فروشگاه های اندروید و آیتونز عرضه خواهد کرد. این بازی ها رایگان بوده و هر ماه هم قرار است عنوان های مختلفی از بهترین بازی های کنسول قدیمی سگا برای گوشی های هوشمند عرضه شود.

این بازی ها دارای سیستم پخش تبلیغ درون نرم افزاری هستند و برای حذف تبلیغات باید 1.99 دلار پرداخت کرد. همچنین این بازی ها از گیم پد های عرضه شده برای گوشی های موبایل نیز پشتیبانی میکنند که می تواند شرایط انجام این بازی ها را بهتر کنند.

در اولین مجموعه از بازی های عرضه شده، بازی های خوبی همچون سونیک و Comix Zone دیده می شوند که هر یک بسیار خاطره انگیز هستند. بازی های Kid Chameleon، Phantasy Star II و Altered Beast بازی های دیگری هستند که عرضه شده اند.

سگا اسم این حرکت را Sega Forever گذاشته و دلیل اجرای آن را یادآوری دوباره دو دهه از بهترین بازی های عرضه شده دانسته است. دو هفته دیگر قرار است چند بازی تازه به این مجموعه اضافه شود که امیدواریم آن ها هم رایگان باشند!

برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت رسمی Sega Forever سر بزنید.


200 نوشته
سلام ، رضا کلانی هستم اهل پایتخت مقاومت ایران ،شهر دزفول با مدرک مهندسی مکانیک : علاقه مند به دنیای خودروها ،عکاسی،فناوری و نرم افزار در خدمت شما هستم :)

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند

*

code