جدیدترین اخبارهای دنیای gsm

احتمال اضافه شدن دکمه dislike در facebook messenger

به تازگی خبر اضافه شدن دکمه dislike به عنوان یکی از گزینه‌ های احتمالی برای کاربران این شبکه اجتماعی منتشر شده است.

با وجود اینکه سال‌های زیادی این شایعه وجود داشته ولی هنوز تا به امروز این دکمه را در میان گزینه‌های مختلف فیس‌ بوک ندیده‌ ایم. اما دیروز خبر اضافه شدن گزینه dislike به فیس‌ بوک مسنجر رسماً از وب‌ سایت mashable منتشر شد.

احتمال اضافه شدن دکمه dislike در facebook messenger
احتمال اضافه شدن دکمه dislike در facebook messenger

در حال حاضر کاربران فیس‌ بوک می‌توانند در مکالمات خصوصی خود این واکنش را به پیام‌های نوشته شده نشان دهند که کار کردن با آن همانند نشان دادن واکنش به پست‌های عمومی در فیس‌بوک است.

هم‌ اکنون کاربران این شبکه اجتماعی می‌توانند گزینه‌هایی مانند: عشق (love)، خندیدن (haha)، تعجب (wow)، ناراحتی (sad) و عصبانی (angry) را انتخاب کنند. بنا به گزارش وب‌سایت TechCrunch، در حال حاضر کاربران در مسنجر می‌توانند گزینه‌های like و dislike را نیز انتخاب کنند.

مسئولان فیس‌ بوک در مصاحبه‌ای با این وب‌سایت اعلام کردند که انتخاب گزینه انگشت شست به سمت پایین بیشتر به معنای «نه» می‌باشد، به دلیل اینکه اپ مسنجر بیشتر برای برنامه‌ریزی و جواب دادن سریع به سوالات آری یا خیر است؛ بنابراین با این دو گزینه کارها بسیار راحت‌تر از قبل پیش می‌رود.

به علاوه فیس‌بوک در بیانیه‌ای اعلام کرد:

ما همیشه راه‌های مختلفی برای آزمایش مسنجر انجام می‌دهیم تا بتوانیم این اپ را برای کاربرانمان جذاب و جالب باقی نگه داریم. این آزمایش کوچکی است که به کاربر اجازه می‌دهد تا با استفاده از یک ایموجی احساسات خود را به یک پیام نشان دهد.

بنابراین به زودی می‌ توانید تمام پیام‌ های دوستان خود را dislike کنید! نظر شما درباره اضافه کردن این ایموجی چیست؟

Facebook

reza.seven

سلام ، رضا کلانی هستم اهل پایتخت مقاومت ایران ،شهر دزفول با مدرک مهندسی مکانیک : علاقه مند به دنیای خودروها ،عکاسی،فناوری و نرم افزار در خدمت شما هستم :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا