جدیدترین اخبارهای دنیای gsm

نرخ خرابی آیفون‌های اپل در یک گزارش جدید بیشتر از دستگاه‌های اندرویدی است

به تازگی مشخص شده که قابلیت اعتماد کاربران به برند اپل این روزها به یک افسانه تبدیل شده است و برای اثبات این فرضیه جدید کافی نیست نگاهی به مشکلاتی متعددی که برای باتری آیفون‌های 6s این شرکت افتاده است بندازید.

اما مطابق با گزارش جدید شرکت Blancco ، باتری تنها یکی از مشکلاتی است که برای کاربران اپل پیش می آید. این شرکت در گزارش جدید خود مدعی شده که دستگاه‌های تولید شده توسط اپل دارای نرخ خرابی 62 درصد هستند، در حالی که نرخ خرابی دستگاه‌های اندروید 47 درصد است.

این اطلاعات در آخرین سه ماهه سال 2016 میلادی جمع آوری شده اند و به گفته Blancco نرخ خرابی آیفون‌های اپل در مقایسه با مدت زمان مشابه در سال گذشته با اختلاف 47 درصدی همراه بوده است. به نظر می‌رسد که آیفون 6 در مقایسه با سایر آیفون‌های اپل بدترین عملکرد را داشته است. در میان دستگاه‌های اندرویدی نیز سامسونگ با نرخ 27 درصدی بیشترین نرخ خرابی دستگاه‌ها را در سه ماهه پایانی سال 2016 میلادی داشته است.

البته باید بدانید که تمامی دستگاه‌هایی که مطابق با انتظار عمل نمی کنند، صرف نظر از دلیل، جزو نرخ خرابی این گزاش محسوب شده‌اند. به همین دلیل است که نرخ خرابی دستگاه‌های آیفون‌ها اینقدر بالاست. این مطالعه حتی مشکلات ایجاد شده در اپلیکیشن‌ها را نیز در لحاظ کرده است، مشکلی که روزانه بارها برای بسیاری از کاربران پیش می آید.

از سوی دیگر با توجه به اینکه منبع این گزارش و آمار شرکتی است که در زمینه فروش ارایه راهکارهای تشخیص مشکلات گوشی‌های هوشمند فعالیت می‌کند، نمی‌توان چندان به آن اعتماد کرد و نرخ بالای خرابی دستگاه‌ها برای این شرکت استراتژی بازاریابی خوبی محسوب می‌شود. ظاهرا منبع این اطلاعات نیز تنها سرویس های این شرکت بدست آمده است به این ترتیب این گزارش در حالت کلی غیر قابل اعتماد و ناقص است در هر حال عملکرد نامطلوب آیفون‌های اپل هم چنان موضوع نگران کننده
است.

Iphone

منبع:  PHONEARENA

Ali

علاقه مند به دنیای صفر و یک.

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا