بهترین اپلیکیشن های اندروید

Pokeman Go رکورد درآمد 600 میلیون دلار را در کوتاه ترین زمان زد

Pokeman Go توانست به درآمد 600 میلیون دلار در زمانی کوتاه تر از هر بازی موبایلی دیگری دست یابد.

بنا به گزارش های جدید،از جولای امسال تا سپتامبر، Pokeman Go توانست به این درآمد دست پیدا کند. این بازی تقریبا توانست با سرعت 2.5 برابری از بازی محبوب Candy Crush Saga پیشرفت کند. بازی Candy Crush Saga بعد از 200 روز به این درآمد رسید در حالی که Pokeman Go توانست تنها در 90 روز به این مقدار دست یابد.

بنا به گزارشی، 45% از بازی های انجام شده در اندروید در یک چهارم سوم سال 2016 میلادی، متعلق به Pokeman Go بوده است.

باید به یاد داشت که همانند خیلی از بازی های موبایلی، Pokeman Go نیز به صورت رایگان برای دانلود ارائه شده است. و تنها خرید های درون برنامه در این بازی وجود دارد. واحد پولی در این بازی PokeCoins است که هر 100 PokeCoins به مبلغ 99سنت و هر 14,500 PokeCoins به مبلغ 99.99 دلار برای فروش ارائه شده است. از این PokeCoins ها می توان جهت قابلیت هایی اضافه ای که در این بازی وجود دارد استفاده کرد.

همچنین با ارائه ی آپدیت هایی که از سوی ارائه دهندگان این بازی انجام میشود سبب شده است تا بازیکنان همچنان جذب این بازی شوند و بازیکنان جدیدی نیز به سراغ این بازی بیایند.

کمک بسیار مهمی که از سوی شرکت های تجاری برای رسیدن این بازی به این رکورد انجام شده است تبلیغات برای بازیکنان جوان بوده است. به طوری که نشان میداند فروشگاه های آنها شامل بسیاری از Pokeman ها است. این موارد در تابستان هنگامی که مدارس تعطیل بود صورت میگرفت. طبق شواهد موجود رشد درآمد این بازی از ماه سپتامبر کمی کاهش داشته است.

Arash

طراح سایت و برنامه نویس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا